Stipriausi Lietuvoje

2011/12/15

2011 m. gruodžio mėn. UAB „Sovis“ įteiktas finansiškai patikimo partnerio sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi tik apie 5 % Lietuvoje veikiančių įmonių.

Per sunkmetį stipriai susvyravęs pasitikėjimas verslo parneriais dėl patirtų nuostolių ir pastaruoju metu vėl pablogėję verslininkų lūkesčiai skatina įmones atsargiau vertinti esamus ar potencialius partnerius, prekių ir paslaugų tiekėjus. UAB „Creditinfo Lietuva“ suorganizuotame kreditų reitingų skaičiavimuose UAB „Sovis“ buvo suteiktas specialus sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2011“. Sertifikuota įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikima, tai yra gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

05 NAUJIENA

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2011“ sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 proc.